Září 2017

Temné dny minulosti

29. září 2017 v 17:44 Téma týdne
Temné dny minulosti.Opět krásně zvolené téma :-).Proč?Protože je mezi námi málokdo,koho se temné dny minulosti netýkají.I když se to možná na první pohled někomu nemusí zdát.Totiž i ti nejkrásnější,nejúspěšnější,nejspokojenější,nejbohatší.. všichni,o kterých jsme přesvědčeni,že se netrápí - i ti mají za sebou něco,na co neradi vzpomínají,nebo co by nejraději vytěsnili ze své minulosti.O tom prostě život je.Proto je tak pestrý,různorodý a bohatý.Vedle krásných okamžiků nám přináší i ty méně pěkné.Holt,to tak je a bastafidli..
Ale neznamená to žádnou újmu,natož katastrofu.Nejpodstatnější na tom všem je skutečnost,že všem je dána stejná šance - zapomenout na to,co bylo a žít "teď"kem (neboli přítomností).Každý den znamená chvála Bohu nový začátek a záleží jen na nás,jaký bude a jaký si jej uděláme.Chceme se trápit minulostí,stále se ohlížet za tím,co bylo (kdo nám ublížil,co jsme pokazili,co se nám nepovedlo)?Kazit a otravovat si tím den?Nebo dáme novou šanci dnešku (a zítřku) s čistou,svěží a radostnou myslí a náladou?Co bylo,bylo..Nechme to spát,nebo lépe - zahoďme to co nejdále od nás.Buďme vděčni a važme si toho,že jsme dostali novou příležitost a využijme ji.Zkusme to a bude nám líp.. :-).

Jupíí,jsem babička!

22. září 2017 v 21:55 Střípky ze života
Hurá, hurá, hurá! Celému světu na vědomí se dává, že se 16.9.2017 narodil Tobiášek Kopřiva, 3220 g,50cm,největší hároš z patra porodnice!Oba i s maminkou jsou zdraví a my všichni jsme moc šťastní!